Programnodrošinājuma uzstādīšana un iestatīšana

Programnodrošinājuma uzstādīšana un iestatīšana

Windows operētājsistēmu uzstādīšana.

Windows operētājsistēma jau sen ir kļuvusi populāra personālo datoru lietotāju vidū. Tai ir intuitīvi saprotams interfeiss, vienkāršums, un tā izmantošana nerada īpašas problēmas.

Tomēr, to pašu nevar pateikt par Windows operētājsistēmas (OS) uzstādīšanu . Patstāvīga tipveida Windows uzstādīšana uz personālo datoru vai piezīmjdatoru pēc kāda laika noved pie darba traucējumu un kļūmju parādīšanās. Tie var būt: datora uzkāršanās, sistēmas ielādēšanas traucējumi un daudz kas cits. Šādas problēmas nav retas un rodas tāpēc, ka tipveida uzstādīšanas gadījumā sistēma neņem vērā jūsu PC konfigurācijas. Turklāt, nekorekta uzstādīšana novedīs pie tā, ka jūsu personīgie iestatījumi un iepriekšējās operētājsistēmas dati tiks nozaudēti.

Ņemot vērā iepriekšminēto, vai nav labāk uzticēt OS uzstādīšanu profesionāliem. Mūsu speciālisti uzstādīs jūsu datoriem Windows XP, Windows Vista vai Windows 7 operētājsistēmas, kā arī Windows Server 2003/2008 un veiks pareizu OS iestatīšanu.

Windows OS uzstādīšana no jauna.

Neviens nav apdrošināts pret to, ka kādu reizi Windows licencētā kopija var iziet no ierindas. Un šeit palīgā nāks mūsu speciālisti, viņi pareizi veiks operētājsistēmas uzstādīšanu no jauna.

Ja jūs novērojat uz sava datora sekojošus „simptomus”:

·         Zilais nāves ekrāns;

·         Dažas programmas nevēlas ielādēties;

·         Bet dažas veic operācijas, kurām tās nav paredzētas;

·         Tika bijāti Windows sistēmas faili,

tas nozīmē, ka ir pienācis īstais laiks uzstādīt no jauna Windows OS. Tomēr ne vienmēr jāgaida šādi kritiskie simptomi – profilakses nolūkos iesaka veikt operētājsistēmas uzstādīšanu no jauna aptuveni 2 reizes gadā.

Ofisa programmu uzstādīšana.

Mūsu speciālisti palīdzēs uzstādīt un iestatīt MS Office ofisa programmu paketi atbilstoši pasūtītāja individuālajām vajadzībām.

Jūsu sistēmas pilnvērtīgajam darbam iesakām arī uzstādīt personālajam datoram antivīrusu aizsardzību.

1. 

OS Windows (visas versijas) uzstādīšana

€ 40

2.

Windows Server (visas versijas) uzstādīšana

no € 50

3.

MS Office uzstādīšana

€ 40

4.

Operētājsistēmas atjaunošana (Windows un Windows Server)

no € 50

5.

Datorvīrusu novēršana

no € 50

6.

Draiveru uzstādīšana

€ 20-35

7.

Citu programmu uzstādīšana

€ 20-40


Visas cenas EUR ar PVN 21%.