jet_5362tm-750-2.jpg


Kompānija JET Computer tika dibināta 1996.gadā. Galvenās kompānijas darbības virzieni ir serveru aprīkojuma piegāde, serveru sagatavošana, galda un portatīvo datoru sagatavošana, datu atjaunošanas pakalpojumi no informācijas nesējiem un datora tehnikas remonts.


Kompānijā JET Computer serveru sistēmu ražošanu un testēšanu veic augsti kvalificēti sertificēti speciālisti. Visi serveri iziet rūpīgu un vispusīgu pirmspārdošanas testēšanu zem slodzes, un tiem tiek nodrošināta garantija.


Servisa centrs JET Computer sniedz pilnu datoru un portatīvo datoru remonta pakalpojumu klāstu juridiskām personām. Mūsu inženieri veic pilnu bojājumu diagnostiku un to novēršanu. Servisa centrs nodrošina augstu remonta kvalitāti un garantē individuālu pieeju pie katrā klienta.

Mūsu servisa centra struktūrvienība – "Informācijas atjaunošanas centrs" veic datu atjaunošanas pakalpojumus un cieto disku remontu kopš 2002.gada. Profesionālais aprīkojums, liela vinčesteru bāze un daudzgadīgā pieredze ļauj mūsu inženieriem atjaunot informāciju vissarežģītākajos gadījumos un no jebkuriem nesējiem. Atgūšanas pakalpojums tiek veikts tikai juridiskām personām.


Pateicoties lielais pieredzei, kvalificēto profesionāļu štata esamībai un iespējai saņemt tiešo tehnisko atbalstu no ražotājiem, kompānija JET Computer var piedāvāt un realizēt mūsdienīgu IT-risinājumu.